Celine Dion

Céline Dion beteg, csúszik a budapesti koncertje is

Bulvár

Céline Dion idei budapesti koncertjét már biztosan nem tartják meg az énekesnő állapota miatt.

Ne maradj le a debreceni és országos hírekről! Kövesd a Debreceni Napot a Facebookon >>
A legfrissebb hírekért kövess minket a Google News-on is

Céline Dion hosszú évek óta próbálja végigcsinálni világkörüli turnéját, és bár 2020 márciusáig ötvenkét koncertet sikerült is megtartania, azóta úgy tűnik, el van átkozva – írja a Blikk. Nemcsak a világjárvány miatt maradtak el a fellépései, az énekesnőt folyamatos izomgörcsök kínozzák és egyelőre nem tud felépülni rejtélyes betegségéből.

Magyarországi koncertjének szervezője bejelentette, az énekesnő világturnéjának 2022. május 25 és szeptember 24. köztre meghirdetett európai állomásaira a jövő év februárja és októbere között kerül sor. Céline Dion budapesti koncertjét 2023. március 16-án, a Papp László Budapest Sportarénában rendezik meg.

Az énekesnő egy videóüzenetben mondta el a rajongóinak, tökéletes formában szeretne lenni, amikor újra színpadra áll. De egyelőre erre még nem áll készen betegsége miatt.

Fotó: Facebook/celinedion