A Honvédhoz igazolt a ghánai király fia

Sport

Egyáltalán nem kér apja vagyonából a ghánai király fia, aki már vízvezeték-szerelőként is dolgozott. Most a Honvédban focizik.

Ne maradj le a debreceni és országos hírekről! Kövesd a Debreceni Napot a Facebookon >>
A legfrissebb hírekért kövess minket a Google News-on is

Mohammed Kadiri a Dinamo Kijevtől igazolt a Budapest Honvédhoz. Bár élete végéig henyélhetne és szórhatná apja pénzét, egyáltalán nem ez a terve.

A luxusautókkal készült fotói alapján futballistaként sem szűkölködik, de független életet él: korábban vízszerelőként is dolgozott – írja a Bors.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Momo Kadri 😘 (@kadrimomo) által megosztott bejegyzés

Gyerekkoromban hercegnek szólítottak. Egész nap henyélhetnék és élhetnék apám pénzéből, de korán eldöntöttem, hogy senkitől sem fogok függeni, a saját életemet élem

– nyilatkozta az egyik ghánai régió királyának fia, Mohammed Kadiri, akinek mindig megvolt mindene, de tudja, mi a nyomor, hazatérve mindig segít a rászorulóknak. Kadiri imád focizni, ha nem futballozhatna, akkor valószínűleg a szakmájában, vízvezeték-szerelőként dolgozna, amire korábban is volt már példa.

Fotó: Instagram/kadrimomo