Rettegnek a lakók egy debreceni panelházban, ahol valóságos patkányinvázió alakult ki. A rágcsálók már nemcsak a kukák környékén tanyáznak, hanem a falakon belül, a csővezetékeken keresztül egészen a tizedik emeletig is feljutottak.
Erről a Tények számolt be. Akad olyan lakó is a panelházban, aki már az ajtót sem meri kinyitni. Az itt élők úgy vélik, a patkányok elszaporodásának okát a közelben tartott csirkék hanyag tartása okozza: az ottmaradt élelem csalogatja oda a rágcsálókat.
Van olyan lakó, aki már az ajtót sem meri kinyitni, mások pedig a fürdőszoba fala mögül hallatszó kaparászás miatt nem tudnak aludni. A helyiek szerint a patkányok azért szaporodtak el ennyire, mert a közelben valaki hanyagul tart csirkéket, az ottmaradt élelem pedig odavonzza a kártevőket.