Szaunaprogramok – 2021. december 21 – 2022. január 03.

Wellness

Téli menetrend:

Hétköznapi felöntési rend (hétfő-péntek) Programok (400 Ft/program/fő) Intenzitás
17:00 Mester szauna Nyugtató aromák – peeling
18:00 Mester szauna Aromás relaxáció
18:40 Mester szauna Frissítő felöntés ♦♦
19:20 Mester szauna Jó éjszakát felöntés ♦♦♦
Hétvégi felöntési rend (szombat-vasárnap) Programok (400 Ft/program/fő) Intenzitás
11:00 Mester szauna Aromás relaxáció
13:00 Gőzkabin Peeling
16:00 Mester szauna Füstrituálé
17:00 Mester szauna Nyugtató aromák – peeling ♦♦
18:00 Mester szauna Frissítő program ♦♦
19:00 Mester szauna Jó éjszakát felöntés ♦♦♦

 

SZAUNAMESTEREK:

  • 2021.12.21. Szathmári Katalin, Botos András

Szaunaprogramok időpontjai: 17:00, 18:00, 18:40, 19:20

  • 2021.12.22. Szathmári Katalin, Botos András

Szaunaprogramok időpontjai: 17:00, 18:00, 18:40, 19:20

  • 2021.12.23. Boldog Éva, Cseke Alexandra

Szaunaprogramok időpontjai: 17:00, 18:00, 18:40, 19:20

  • 2021.12.24. Boldog Éva, Végh Tímea

Szaunaprogramok időpontjai: 13:00, 13:45, 14:30

  • 2021.12.25. Szathmári Katalin, Botos András

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.26. Boldog Éva, Cseke Alexandra

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.27. Boldog Éva, Cseke Alexandra, Végh Tímea, Végh Sándor

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.28. Szathmári Katalin, Botos András, Hornyák Balázs

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.29. Szathmári Katalin, Botos András, Fejes Balázs

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.30. Boldog Éva, Szücs Donát, Végh Tímea

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2021.12.31. Boldog Éva, Szücs Donát, Végh Tímea

Szaunaprogramok időpontjai: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00

  • 2022.01.01. Szathmári Katalin, Botos András, Orendi János, Drimba Edina

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2022.01.02. Botos András, Cseke Alexandra, Orendi János, Drimba Edina

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

  • 2022.01.03. Végh Tímea, Végh Sándor

Szaunaprogramok időpontjai: 11:00, 13:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük