Szaunaprogramok – 2020. október 5-11.

Wellness
Időpont: 2020.10.05. (hétfő) Programok (300 Ft/program/fő) Szaunamester
17:00 Mester szauna Nyugtató aromák peeling Végh Tímea,

Végh Sándor

18:00 Mester szauna “Véghképp nyugalom”
18:40 Mester szauna Epic dream
19:20 Mester szauna Viking
Időpont: 2020.10.06. (kedd) Programok (300 Ft/program/fő) Szaunamester
17:00 Mester szauna Rózsás bőrápolás Boldog Éva,

Szűcs Donát

18:00 Mester szauna BOLDOGító relax
18:40 Mester szauna Őszi este
19:20 Mester szauna Good night
Időpont: 2020.10.07. (szerda) Programok (300 Ft/program/fő) Szaunamester
17:00 Mester szauna Nyugtató aromák peeling Boldog Éva,

Tapolcai Gábor&Anikó

18:00 Mester szauna Magyaros
18:40 Mester szauna Frissítő felöntés
19:20 Mester szauna Good night
Időpont: 2020.10.08. (csütörtök) Programok (300 Ft/program/fő) Szaunamester
17:00 Mester szauna – NŐI NAP Teadélután Cseke Alexandra,

Végh Tímea

18:00 Mester szauna – NŐI NAP Kamillás álom
18:40 Mester szauna – NŐI NAP Mézes bőrápolás
19:20 Mester szauna – NŐI NAP Good night
Időpont: 2020.10.09. (péntek) Programok (300 Ft/program/fő) Szaunamester
17:00 Mester szauna Nyugtató aromák peeling Cseke Alexandra,

Orendi János

18:00 Mester szauna Cédrusos
18:40 Mester szauna Végre péntek
19:20 Mester szauna Forró hangulat
Időpont: 2020.10.10. (szombat) Programok (400 Ft/program/fő) Szaunamester
11:00 Mester szauna Reggeli ébresztő Szathmári Katalin,

Pongrácz Tímea,

Orendi János

13:00 Mester szauna Rózsás peeling
16:00 Mester szauna Suttog az erdő
17:00 Mester szauna Retro Hits
18:00 Mester szauna Csajos
19:00 Mester szauna Álmodj velünk
Időpont: 2020.10.11. (vasárnap) Programok (400 Ft/program/fő) Szaunamester
11:00 Mester szauna Reggeli ébresztő Cseke Alexandra,

Pongrácz Tímea,

Szücs Donát

13:00 Mester szauna Rózsás peeling
16:00 Mester szauna Suttog az erdő
17:00 Mester szauna Retro Hits
18:00 Mester szauna Csajos
19:00 Mester szauna Álmodj velünk

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.