DVSC-Paks

DVSC-Paks: 10 perc után szólt a “k…. gyenge”

A Paksot fogadta a Loki a magyar első osztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában.

A vendégek a 9. percben megszerezték a vezetést, miután egy remek támadás végén Vécsei Bálint volt eredményes. A debreceni közönség nem is fukarkodott a dühös rigmusokkal: szólt a “k…. gyenge” és a “mi a f… van”.

A 32. percben Tóth Barna révén kétgólosra növelte előnyét a Paks, majd Mezei 41. percben szerzett bombájával 3-0-s vendégvezetéssel mehettek szünetre a játékosok.

A 65. percben Mezei jobb oldali szöglete után Kocsis fejelte a magasba a labdát, majd Vécsei fejelt a kapu irányába, az ötösön belül helyezkedő Papp Kristóf 4 méterről csúsztatott a kapuba. 0-4.

A 76. percben Ötvös 11-esből 5-0-ra alakította az állást. A büntetőt Kocsis Gergő kezezése miatt kapta a Paks.