Kisvárda-DVSC 9-35 kézilabda

Úgy elverték a debreceni kézisek a Kisvárdát, hogy az ellenfél edzője is szégyellte magát

Elképesztő, 26 gólos győzelmet aratott Kisvárdán a DVSC női kézilabdacsapata. A debreceniek mindössze kilenc gólt kaptak, cserébe 35-ször zörgették meg házigazdájuk hálóját.

KISVÁRDA MASTER GOOD SE–DVSC SCHAEFFLER  9–35 (6–20)

Kisvárda, 320 néző. V: Altmár, Horváth M. Az

KISVÁRDA: Graovac – Udvardi, Karnik Sz., Radojevics, Sápi 1, Siska, Mérai. Csere: Mátéfi D. (kapus), JUHÁSZ G. 5, Bouti, Trúnková 2, Akijama 1 (1), Habánková. Edző: Bányász-Szabó Valéria
DEBRECEN: GABRIEL – TÖPFNER 7, Vámos P. 1, BORDÁS 6, Planéta 3, Kácsor 3, PETRUS 4. Csere: FÜZI-TÓVIZI 4, Hámori K, Szabó N. 2 (1), CSERNYÁNSZKI 3 (1), Vámos M. 2. Edző: Szilágyi Zoltán

Eredmény alakulása. 4. perc: 0–3. 17. p.: 1–12. 21. p.: 4–14. 28. p.: 5–19. 41. p.: 8–26. 56. p.: 8–33. Kiállítások: 4, ill. 4 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 4/2

MESTERMÉRLEG

Bányász-Szabó Valéria: – Bíztam benne, hogy jó mérkőzést tudunk játszani a Debrecennel, ehelyett szégyellhetem magam a csapat nevében is. Sajnáljuk, hogy a közönségünknek ezt látnia kellett. Érthetetlen, ami történt, mert jó szériában voltunk, az edzéseken sem utalt semmi arra, hogy ez megtörténhet. Mindenben alulmúltuk magunkat, a szerzett góljaink száma pedig kritikán aluli.

Szilágyi Zoltán: – Vannak ilyen mérkőzések, amikor az egyik csapatnak minden, a másiknak semmi sem sikerül. Nagyon örülök, hogy ilyen játékot produkáltunk, ilyen jól még nem láttam játszani a csapatomat. Bármelyik játékelemet tekintjük, mindenben remekeltünk és igazi örömkézilabdát nyújtottunk. Az pedig különösen nagyszerű, hogy a bajnokság számunkra legfontosabb hetében történt mindez velünk.