Huszti Szabolcs és Toldi Gábor váltja Kondás Elemért a Loki kispadján
Távozik a DVSC vezetőedzői posztjáról Kondás Elemér, helyét Huszti Szabolcs és Toldi Gábor veszi át – jelentette be a DVSC hivatalos sajtótájékoztatón kedd délelőtt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Huszti Szabolcs és Toldi Gábor váltja Kondás Elemért a Loki kispadján
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba