A Fidesz számon kéri a Tisza-kormányt azért, mert 2 hónap alatt nem sikerült megoldaniuk 16 év problémáját.
16 év után Bohár Dániel megafonos propagandista, mára már “ellenzéki riporter” elkezdett foglalkozni az állami szolgáltatások hibáival. A fideszes szavazók szerint az elmúlt 16 év sikeres volt, és minden tökéletesen működik Orbán Viktornak köszönhetően, azonban most feltette Bohárnak egy követője a kérdést, miután a vonaton találkozott a magyar valósággal:
Ez már a működő Magyarország?
– kérdezte, arra utalva, hogy a TISZA Működő Magyarország programjában vállalták, hogy megjavítják a MÁV helyzetét. Bohár szerint Vitézynek a Karmelita tárlatvezetés helyett lenne mivel foglalkoznia, mivel az, hogy nem működik az utastájékoztatás, a WC vagy éppen a légkondi az mind Vitézy Dávid hibája. Mindezt 2 hónap alatt kérik számon az új kormányon, érdekes emberek vannak…
Bohár Dániel fotókat is megosztott a MÁV helyzetéről, amiért Vitézy Dávid közlekedési minisztert tartja hibásnak.
– Veres-Szarka Annamária –