A belügyminiszter kirúgta a katasztrófavédelem és a büntetés-végrehajtás vezetőjét

Új vezetőket nevezett ki az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) és a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokság (BvOP) élére Pósfai Gábor belügyminiszter kedden. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A képen Pósfai Gábor belügyminiszter. … Bővebben: A belügyminiszter kirúgta a katasztrófavédelem és a büntetés-végrehajtás vezetőjét