Nagyot koppant a Fidesz és a médiabirodalma: fél éve még kiröhögték a takarékoskodó Nyugatot, most meg itt a 18 fok

Felébredtek téli álmukból Magyarország ellenzéki formációi, és sorra osztják ki a Fidesz-kormányt vélt vagy valós hibái miatt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! “A kormány nem tudja kezelni az … Bővebben: Nagyot koppant a Fidesz és a médiabirodalma: fél éve még kiröhögték a takarékoskodó Nyugatot, most meg itt a 18 fok