Kósa Lajos

Kósa Lajos megpróbál lefölözni egy kis politikai hasznot a Fico ellen merényletből

“Mély megdöbbenéssel értesültem a Robert Fico szlovák miniszterelnök elleni merényletről. Reméljük, mielőbb felgyógyul, és tudja folytatni Szlovákiáért végzett munkáját! – írja Facebook-oldalán Kósa Lajos debreceni fideszes országgyűlési képviselő.

Szomorú férfi

Szakmai konferenciát tart Debrecenben a lelkisegély-szolgálat

Szombathely után Debrecen ad otthont a Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetsége (LESZ) országos Telefonos Napi szakmai konferenciájának. A résztvevő önkéntesek és szakemberek az ifjúsághoz kapcsolódó hívástartalmakkal, a különböző veszélyforrásokkal, a kapcsolódó prevenciós tevékenységekkel kapcsolatban hallhatnak előadásokat és kerekasztal beszélgetésekben vehetnek részt.

Több kocsival közlekednek pünkösdkor a Debrecenbe tartó InterCity vonatok

Pünkösdkor várhatóan sokan kelnek útra a közösségi közlekedés járatain, ezért érdemes elővételben megváltani a menetjegyeket, illetve használni az automatákat, az online jegyvásárlást az Elvirán vagy a MÁV applikációban is; a háromnapos ünnep miatt a Volánbusz járatainak közlekedési rendje is módosul – közölte a MÁV-Volán-csoport szerdán az MTI-vel.

Bővült a debreceni asztalitenisz-program, Papp László is megcsillogtatta “tehetségét”

Új helyszínnel bővült az asztalitenisz-program Debrecenben, a kezdeményezés lényege, hogy a Debreceni Tankerületi Központ iskoláiban tanuló harmadikos diákok testnevelés órán tanuljanak meg asztaliteniszezni. Ebben az évben több mint 1400 gyerek találkozhat a sportággal, a program indulása óta pedig csaknem 10 ezer gyerek fogott pingpong ütőt.

Mándi László debreceni polgármesterjelölt

Debreceni ellenzék: a fideszes önkormányzati képviselők az ázsiaiaknak épülő konténerszállást támogatják, nem a bérlakásprogramot.

Debrecen fideszes városvezetése minden eszközzel, jó pártkatonához illően támogatja az akkumulátorgyárak építését. Csak a kormány szándékainak akarnak megfelelni és nem érdekli őket a debreceniek véleménye – írja közös közleményében Mándi László, az Összefogás a Cívisvárosért formáció polgármesterjelöltje, és Madarasi István önkormányzati képviselő és képviselőjelölt.