Lakástűzben meghalt egy ember Nyíradonyban
Lakástűzben vesztette életét egy hatvan év körüli férfi kedd reggel Nyíradony-Aradványpusztán – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.
Debreceni és hajdú-bihari hírek, történések. Albérletek, kiadó és eladó házak, lakások.
Lakástűzben vesztette életét egy hatvan év körüli férfi kedd reggel Nyíradony-Aradványpusztán – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.
Legalábbis így gondolja Varga Zoltán, a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője. Mint közösségi oldalán írja: “nemcsak a Nyugatit, a Keletit, a Délit, de a debreceni Nagyállomást is viszik a fideszes hiénák!”
Bölcsődét épített a Debrecen-Tégláskerti református missziói egyházközség a vármegyeszékhely tégláskerti településrészén: a beruházáshoz több mint 821 millió forint vissza nem térítendő hazai és európai uniós támogatást nyertek el a Bölcsődei nevelés fejlesztése című pályázaton – közölte az egyházközség az MTI-vel.
2015. február 10-én nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt Debrecenben az Agóra Tudományos Élményközpont, amely azóta a régió meghatározó intézményévé vált. Programjain az elmúlt tíz évben csaknem 370 ezren vettek részt. Az Agóra születésnapját idén is különleges rendezvénnyel ünneplik meg.
2025. február 5-én (szerdán) 10:00 órakor a Debrecenben (4042 Debrecen, Pallagi út 13.) létesített polgári védelmi szirénák működőképességét ellenőrzik a jogszabályban előírtak alapján.
Ha valaki arra keresi a választ, hogy mi értelme volt a szombati akkugyár-ellenes tüntetésnek, a Mikepércsi Anyáktól érdekes választ kaphat.
A Vértesi úton távvezeték építése van folyamatban. A munkák a tervezett ütemezésben zajlanak. A munkálatok február 3-tól teljes útzár mellett folytatódnak.
Hetek óta megy az adok-kapok a Tisza Párthoz közelítő Tóth Imre Bruti és a helyi fideszes képviselők között. A balhé elsődleges főkolomposa Pósán László önkormányzati képviselő, de beszólogat Kósa Lajos, sőt a DK-s Varga Zoltán sem nézi jó szemmel a humorista szerepvállalását.
Garancsi István és Somlai Bálint mellett többek között török építőipari vállalkozások is jelentkeztek a MÁV által meghirdetett állomásfelújítási pályázatra – írja a Szabad Európa.
Jól telt a hétvégéje a debreceni Fidesz vezetőjének: nem volt nagy tömeg az akkugyár-ellenes tüntetésen, és végre – Papp Lászlóval egyetemben – posztolhatott a Facebookon a Lokiról (ha nem nyer a csapat, ahhoz semmi közük).