Újabb szennyezés Debrecenben – Papp Lászlónál “betelt a pohár”
“Betelt a pohár!” Ezzel a felkiáltással kezdi friss videóját Debrecen polgármestere, aki hirtelen úgy érzi, itt az ideje, hogy valóban megvédje a debrecenieket a környezetszennyezéstől. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News … Bővebben: Újabb szennyezés Debrecenben – Papp Lászlónál “betelt a pohár”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba