Kigyulladtak a hulladéktárolók Debrecenben

Kigyulladtak a hulladéktárolók Debrecenben

Helyi hírek

Három kuka égett Debrecenben szerda éjjel, éjfél előtt a Kishegyesi útra riasztották a tűzoltók az eset miatt. A debreceni tűzoltók egy vízsugárral oltották el a tüzet – tájékoztatott a katasztrófavédelem.