Mozdulj, Debrecen! – új helyszínt vettek fel a listára a fideszes képviselők

Január 12-től a Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola tornaterme is új beltéri helyszínként csatlakozik a Mozdulj, Debrecen! mozgalom programjaihoz. Az érdeklődők hetente három alkalommal, hétfőn, kedden és csütörtökön vehetnek részt zumba-, gerinctorna- és alakformáló aerobik-foglalkozásokon. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: Mozdulj, Debrecen! – új helyszínt vettek fel a listára a fideszes képviselők