A debreceni közösségi közlekedés halott! – jelentette ki Varga Zoltán debreceni DK-s országgyűlési képviselő pénteki sajtótájékoztatóján. Az ellenzéki politikus szerint Kósa Lajos és a jelenlegi polgármester, Papp László ásták meg a cívisváros tömegközlekedésének sírját. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: Ha már úgyis halott, akkor legyen ingyenes a debreceni tömegközlekedés – köti az ebet a karóhoz a helyi DK
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba