Papp László szerint azért támadják az akkumulátorgyárat, mert félnek, hogy Debrecen túl erős lesz
Debrecen polgármestere – talán a botrányos közmeghallgatások okozta sokk miatt – hosszú ideig nem nyilvánult meg Facebook-oldalán a CATL sokat szidott projektjéről, de most úgy tűnik, végre felszívta magát. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a … Bővebben: Papp László szerint azért támadják az akkumulátorgyárat, mert félnek, hogy Debrecen túl erős lesz
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba