A Déli Gazdasági Övezet bővítéséhez kapcsolódó intézkedésekről írt alá együttműködési megállapodást Papp László, Debrecen polgármestere és Navracsics Tibor, Magyarország területfejlesztésért és az uniós források felhasználásáért felelős tárca nélküli minisztere 2022. október 28-án. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Papp László: “helyes volt a kormány akkumulátorgyár-stratégiája, szeretném megköszönni a miniszter úrnak”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba