Lesz-e valaha 2×2 sávos a 4-es főút Hajdú-Biharban? Lépésre szánta el magát az ellenzéki Kiss László

Tovább halaszthatják a 4-es főút szélesítését a válság miatti megszorítások miatt – írja Facebook-bejegyzésében Kiss László momentumos megyei önkormányzati képviselő. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Mint írja, hazudott … Bővebben: Lesz-e valaha 2×2 sávos a 4-es főút Hajdú-Biharban? Lépésre szánta el magát az ellenzéki Kiss László