A Hajdú-Bihar megyei 2-es számú választókerület ellenzéki előválasztási győztese, Mándi László volt szerkesztőségünk vendége. A momentumos önkormányzati képviselő a 2022-es országgyűlési választáson – ha nem jön közbe semmi – a fideszes Pósán Lászlóval küzdhet meg a parlamenti mandátumért. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb … Bővebben: “Nem a szalagvágásokért fogok politizálni” – Kérdésekkel provokáltuk Mándi Lászlót, a Momentum debreceni képviselőjét
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba