Kiküldték a patinás debreceni sörözőből Pálinkás Józsefet és Márki-Zay Pétert
Pálinkás József az Új Világ Néppárt és Márki-Zay Péter, a Mindenki Magyarországa Mozgalom elnöke és még versenyben lévő miniszterelnökjelölt-aspiránsa tartott (volna) vasárnap este fórumot a debreceni Belga Sörözőben. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Kiküldték a patinás debreceni sörözőből Pálinkás Józsefet és Márki-Zay Pétert
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba