Meggyulladt a szemét a 47-es út mellett

Helyi hírek

A 47-es számú út negyvenhármas kilométerszelvényénél körülbelül két négyzetméteren kapott lángra a szemét, amit a berettyóújfalui tűzoltók vízsugárral oltottak el.