Mentőautó

Halott személyt találtak egy debreceni lakásban

Helyi hírek

A Barna utcába hívták a helyi hivatásos tűzoltókat pénteken délután, mivel az egyik társasházban lakó idős személy napok óta nem adott életjelet magáról.

A tűzoltók felnyitották a lakás ajtaját, hogy beengedjék a mentősöket, akik a megállapították az idős lakóról, hogy elhunyt.