Professzorait díjazta a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara
A Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar Krompecher István, illetve Went István Emlékérem és Jutalomdíjat adományozott Paragh György és Csiba László egyetemi tanároknak. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A … Bővebben: Professzorait díjazta a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba