Budapest Bár-koncert Debrecenben

Nagy sikert aratott a Budapest Bár Debrecenben – videók

Helyi hírek

Január 15-én Debrecenben adott koncertet a Budapest Bár, amely ezúttal is kortalan zenei időutazásra hívta a közönséget. Az elmúlt száz év legismertebb és legkedveltebb dalai hangzottak el friss, egyedi feldolgozásokban, jellegzetes, cigányos fűszerezéssel.

Stílusok, dalok, korszakok, hangok és markáns egyéniségek kavalkádja töltötte meg a Kölcsey nagytermét, ahol a közönség önfeledt, felejthetetlen est részese lehetett.

Tudtad, hogy már húszéves lesz a banda?

Az est különlegességét tovább fokozta, hogy a zenekar ezúttal fúvós szekcióval egészült ki, valamint számos kiváló énekes-előadó csatlakozott hozzájuk. Színpadra lépett Ferenczi Bora, Tóth Vera, Frenk, Kollár-Klemencz László, Ferenczi Gyuri, Szűcs Krisztián, valamint a Budapest Bár legújabb énekese, a Blahalouisiana zenekarból ismert Schoblocher Barbara is.

A koncert végén a közönség állva tapsolt.

Néhány perc ízelítő:

És egy kis csemege: