Közlekedési és természettudományi múzeum Debrecenben: nem Papp László a döntéshozó
A debreceni közgyűlés csütörtöki ülésén Madarasi István képviselői kérdése nyomán szóba került a Magyar Természettudományi Múzeum tervezett és egy közlekedési múzeum felmerült Debrecenbe telepítésének témája.