Kétgólos előnyt herdált el a Loki az MTK ellen

Gól nélküli első félidő után a második játékrészben kétgólos előnyre tett szert a DVSC hazai pályán, de így sem sikerült legyőznie a fővárosi kék-fehéreket. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Kétgólos előnyt herdált el a Loki az MTK ellen