Sergio Navarro elnézést kért a viselkedése miatt

A listavezető Győr kétgólos hátrányból mentett pontot a Debrecen ellen: Vitális Milán két értékesített büntetőjének (a második erősen vitatható volt) köszönhetően az ETO 2–2-es döntetlent játszott a DVSC-vel a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről … Bővebben: Sergio Navarro elnézést kért a viselkedése miatt