DVSC-Puskás Akadémia 1-2. Az utolsó pillanatban bukta el a meccset a Loki

A felcsúti Puskás Akadémia csapatát fogadta a Loki a Nagyerdőn az OTP Bank Liga 20. fordulójában. A vendégek az előző játéknapon bravúros győzelmet arattak a Ferencváros ellen, így a zöld-fehéreket megelőzve a tabella élére álltak. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: DVSC-Puskás Akadémia 1-2. Az utolsó pillanatban bukta el a meccset a Loki