Női kézilabda BL: a DVSC három góllal kikapott Dániában

A Debrecen 33-30-ra kikapott a dán Odense HB otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Eredmény, csoportkör, 4. forduló, A … Bővebben: Női kézilabda BL: a DVSC három góllal kikapott Dániában