Az utolsó utáni tőrdöfés a Loki-Vidi szurkolói barátság szívébe
A DVSC Fanatics osztotta meg a Facebook-oldalán a fenti képet, amely beszédes üzenetet hordoz a Fehérvár-szurkolók számára. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Szégyelljük magunkat, hogy valaha szóba álltunk … Bővebben: Az utolsó utáni tőrdöfés a Loki-Vidi szurkolói barátság szívébe
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba