Bronzérmes a magyar válogatott a debreceni női U19-es kosárlabda-világbajnokságon

A házigazda magyar válogatott szerezte meg a bronzérmet a Debrecenben zajló U19-es női kosárlabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón szinte végig vezetve legyőzte Malit. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Bronzérmes a magyar válogatott a debreceni női U19-es kosárlabda-világbajnokságon