Jégkorong: győzött a DEAC, és már második a tabellán

A tabellán második helyre előre lépő DEAC büntetők után 3-2-re nyert a MAC otthonában a jégkorong Erste Liga alapszakaszának szombati játéknapján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A győzelmet … Bővebben: Jégkorong: győzött a DEAC, és már második a tabellán