Bravúros győzelmet arattak a debreceni kézisek a Siófok ellen
A Debrecen házigazdaként meglepetésre 30-25-re legyőzte a Siófok KC csapatát a női kézilabda NB I vasárnapi rangadóján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A vendégcsapatot ezúttal nem Bent Dahl … Bővebben: Bravúros győzelmet arattak a debreceni kézisek a Siófok ellen
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba