Nagy pofonnal kezdte a szezont a DVSC női kézilabdacsapata

Rosszul kezdte a bajnoki rajtot a DVSC, a Mosonmagyaróvár egy góllal győzni tudott Debrecenben. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A klub honlapjának beszámolója szerint támadásban és védekezésben is … Bővebben: Nagy pofonnal kezdte a szezont a DVSC női kézilabdacsapata