Leköpte a kalauzt a debreceni vonaton, mert figyelmeztette a maszk használatára

Három jegyvizsgálót is bántalmaztak a vonatokon péntek és vasárnap között, egyiküket tapétavágóval vágták meg három helyen – közölte a MÁV-START kedden. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A közlemény szerint péntek … Bővebben: Leköpte a kalauzt a debreceni vonaton, mert figyelmeztette a maszk használatára