Gumilövedékkel lőttek meg egy férfit Debrecenben, súlyos sérüléssel szállították kórházba

Gumilövedékkel sebesítette meg vitapartnerét Debrecenben, a Zelemér utcában egy férfi. A rendőrség eddigi adatai szerint az incidens február 7-én 19 óra 30 perc körül történt. A két férfi között szóváltás alakult ki, majd egyikük gumilövedékkel többször rálőtt a vitapartnerére. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és … Bővebben: Gumilövedékkel lőttek meg egy férfit Debrecenben, súlyos sérüléssel szállították kórházba