Heves zivatarokkal ér véget a kánikula – még ennyi nap van hátra
A következő napokban tovább fokozódik a kánikula: június utolsó napjaiban egyre több helyen emelkedhet 40 Celsius-fok közelébe, sőt hétfőn és kedden többfelé meg is haladhatja azt a hőmérséklet. Szinte biztosra vehető, hogy megdől az országos melegrekord. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> … Bővebben: Heves zivatarokkal ér véget a kánikula – még ennyi nap van hátra
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba