Megalakult az új Országgyűlés, visszakerült az uniós zászló a parlamentre

Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével megalakult az Országgyűlés szombaton. Az új parlament megalakulásával megszűnt a 2022-ben hivatalba lépett, Orbán Viktor vezette Fidesz-KDNP-kormány megbízatása. A bukott “miniszterelnök” nem vett részt az alakuló ülésen. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb … Bővebben: Megalakult az új Országgyűlés, visszakerült az uniós zászló a parlamentre