Az MSZP-s Gurmai Zita a parlament hétfői ülésén azt kérdezte a miniszterelnöktől, hogy ki a felelős az újdörögdi kiképzés során történt balesetért, amelyben egy fiatal kormánytisztviselő mindkét kezét elvesztette, és az őt kiképző katona is lágyrészi sérüléseket és csonttörést szenvedett. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos … Bővebben: Orbán Viktor szerint nem civil, hanem “kiképzés alatt álló katona” volt a kézigránát-balesetben mindkét kezét elvesztő kormánytisztviselő
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba