Németh Balázs fidesz

A volt híradós Németh Balázs lett a Fidesz-frakció szóvivője

Ország

Szóvivőként erősíti a Fidesz-frakció munkáját Németh Balázs, korábbi televíziós újságíró, médiaszakember is – közöle a Fidesz-frakció a Facebook-oldalán.

A posztban úgy fogalmaztak: „Szakmai tapasztalata, közéleti tájékozottsága megkérdőjelezhetetlen. Az általunk képviselt értékeknek, a magyar érdekeknek is régóta szószólója, zászlóvivője.”

Németh Balázs legutóbb a budapesti atlétikai világbajnokság szervezőcégének vezérigazgatójaként dolgozott, azt megelőzően az állami hírtelevízió egyik arca volt. Egy 2022-es interjúban azt mondta a 24.hu-nak: a Karmelita kolostorban szeretne dolgozni, ugyanis:

2000 óta foglalkoztat Orbán Viktor titka. Egyszer jó lenne közelről látni, hogyan dolgozik az a politikus, aki az ötödik ciklusban vezet egy tízmilliós országot, és az egész világ tudja a nevét

Németh legutóbb a júniusi EP-választás előtti M1-es tévévitán tűnt fel a nyilvánosságban. Novák Katalin volt kommunikációs igazgatója mellett ő volt a vita másik műsorvezetője.