Curtis “művész úrral” indít drogprevenciós kampányt a kormány

Curtisszel indít drogprevenciós előadássorozatot a kormány iskolák számára – erről számolt be keddi Facebook-bejegyzésében Szalay-Bobrovniczky Vince, a Miniszterelnökség civil és társadalmi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkára. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Curtis “művész úrral” indít drogprevenciós kampányt a kormány