Orbán Viktor visszament a dedóba: a közlekedési káoszt okozó hóhelyzeten gúnyolódik

Az első hó leesett, a budapesti közlekedés elesett, a novembernek befellegzett, jön az advent, az év legszebb hetei állnak előttünk – szavalta a miniszterelnök TikTok videójában. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Orbán Viktor visszament a dedóba: a közlekedési káoszt okozó hóhelyzeten gúnyolódik