“Megsérültem!” Magyar békefenntartó katonák sebesültek meg szerb zavargásokban – megrázó felvétel Koszovóból

A NATO parancsnoksága alatt működő koszovói békefenntartó erő, a KFOR 25 katonája, valamint több civil is megsérült az észak-koszovói zavargások során, amikor a koszovói rendőrség és a KFOR csapatai a helyi szerbekkel csaptak össze. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: “Megsérültem!” Magyar békefenntartó katonák sebesültek meg szerb zavargásokban – megrázó felvétel Koszovóból