Budaházy György kegyelmet kapott Novák Katalintól, első útja a kocsmába vezetett

A pápalátogatás hete különleges alkalom arra, hogy az államfő kegyelmezési jogkörével éljen, ezért a köztársasági elnök arról döntött, hogy ebből az alkalomból széles körben ad kegyelmet – tette közzé a Sándor-palota csütörtökön a honlapján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: Budaházy György kegyelmet kapott Novák Katalintól, első útja a kocsmába vezetett