Felakasztotta magát a debreceni javítóintézetben az iskolai lövöldözést tervező tinédzser

Öngyilkosságot kísérelt meg az a 17 éves miskolci fiatal, akit a terrorelhárítás kommandósai fogtak el, miután arról írt az interneten, hogy lövöldözni fog egy általános iskolában – értesült a Blikk. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a … Bővebben: Felakasztotta magát a debreceni javítóintézetben az iskolai lövöldözést tervező tinédzser