Az agrárminiszterrel megint leíratták, hogy az új fakivágásos rendelet “nem veszélyezteti az erdőállományt”

“A fakitermelést szabályozó új rendelet nem veszélyezteti a magyar erdőállományt, hiszen az erdőgazdálkodás fenntarthatósági követelményeit a rendelet nem írja felül” – írja Facebook-posztjában Nagy István agrárminiszter. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Az agrárminiszterrel megint leíratták, hogy az új fakivágásos rendelet “nem veszélyezteti az erdőállományt”