Hatra emelkedett a magyarországi majomhimlő-fertőzöttek száma, így vannak most a betegek

Hatra emelkedett a magyarországi majomhimlős fertőzöttek száma – közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) csütörtökön az MTI-vel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Azt írták: új fertőzött egy 37 … Bővebben: Hatra emelkedett a magyarországi majomhimlő-fertőzöttek száma, így vannak most a betegek