Tiszafüreden adott magáról életjelet Rácz Zsófia helyettes államtitkár: “a kormány bízik a fiatalokban”

A kormány bízik a fiatalokban, és arra törekszik, hogy intézkedéseivel erősítse a pozíciójukat – közölte a Miniszterelnökség fiatalokért felelős helyettes államtitkár hétfőn Tiszafüreden, a Kossuth Lajos Gimnáziumban. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap … Bővebben: Tiszafüreden adott magáról életjelet Rácz Zsófia helyettes államtitkár: “a kormány bízik a fiatalokban”